homeراهنمای خرید دزدگیر مناسب:

با توجه به رشد روز افزون آمار سرقت ها و کشیده شدن دامنه سرقت ها از مغازه ها و فروشگاهها به منازل مسکونی و آپارتمان ها و همچنین عدم جلوگیری وسایل سخت افزاری مانند قفلها، درب های ضد سرقت، نرده و حفاظ و … از ورود سارقان، نیاز به یک سیستم الکترونیکی ضد سرقت یا همان دزدگیر اماکن هر روز بیشتر احساس میشود.

شما با انتخاب و نصب صحیح یکی از این سیستم های اعلام سرقت میتوانید تا حد زیادی از ورود سارقان جلوگیری کرده و یا پس از ورود آنها را فراری دهید و خود نیز مطلع شوید.

البته با توجه به تعدد دزدگیرهای اماکن غیر استاندارد و ناکارامد موجود در بازار باید در انتخاب و نصب دزدگیر دقت لازم را به عمل آورید تا دزدگیر شما حکایت معروف چوپان دروغگو نشود!!!

در ادامه به شما میگوییم که چه دزدگیری مناسب مکان مورد نظر شما میباشد

ابتدا باید ببینید که برای یک سیستم دزدگیر چه مقدار هزینه میکنید!

در مرحله بعد باید مشخص کنید که هدف محافظت از چه چیزی میباشد: مال و یا جان و گرانبها بودن و یا اهمیت آنچنانی نداشتن

ابعاد و مساحت فضای مورد نظر شما چه اندازه و دارای چند راه ورودی برای سارق میباشد؟

منزل مسکونی، شرکت و یا فروشگاه؟

امکان سیم کشی برای چشمی ها، آژیرها و… وجود دارد یا باید وایرلس باشد؟

در انتها هم باید سطح توقع خود را از یک سیستم اعلام سرقت مشخص کنید:

فرض کنید که میخواهید یک موبایل خریداری کنید، اگر توقع شما فقط برقراری تماس تلفنی میباشد یک گوشی ساده و ارزان مثل نوکیا ۱۱۰۰ هم کار شما را راه میاندازد اما اگر توقعات بیشتری دارید و میخواهید به روز باشید باید به سراغ اسمارت فون ها بروید.

حال اگر بخواهیم دزدگیرهای موجود و رایج بعضا ارزان قیمت در بازار را با دزدگیر سطح بالای کانادایی پارادوکس مقایسه کنیم همانند مقایسه نوکیا ۱۱۰۰ با آیفون ۵s میباشد!!!

در نهایت اگر انتظار شما از دزدگیر اماکن فقط آژیر کشیدن و نهایتا تماس تلفنی میباشد و آژیر کاذب هم اهمیتی ندارد یک دزدگیر ارزان وسطح پایین مناسب شماست، اما اگر توقعات بیشتری از دزدگیر خود داشته و تحمل آژیر کاذب را ندارید و میخواهید چند قدم از سارقان جلوتر بوده و نظارت ۱۰۰درصد بر عملکرد سیستم امنیتی خود داشته باشید باید هزینه کرده و سراغ دزدگیرهای اماکن سطح بالا و پیشرفته همانند دزدگیر پارادوکس بروید.

برای مشاوره و کسب اطلاعت بیشتر میتوانید با کارشناسان آذردژ تماس بگیرید